English   
   Nieuws     Agenda     Foto's
Twitter    Facebook    Instagram    RSS-feed   


  


NIEUWS
 


20 september 2011 21.20u:

Ajax-voetbal kijken bij de Soho

Gisteren meldde Het Parool in een opvallend groot artikel dat voortaan alle wedstrijden van de Amsterdamse voetbalclub Ajax, zowel in de gewone competitie als in de Champions League, in de Soho te bekijken zullen zijn.

Het voetbal kijken in een homocafé is een idee van Bert Groenewoud en Arno de Keizer, die liever ook eens met gelijkgestemden naar de voetbalwedstrijden, en de voetballers, kijken. In een stadion midden tussen de hardcorefans ben je toch voorzichtiger en loop je niet met je geaardheid te koop, aldus Groenewoud in Het Parool.

De Soho wilde graag aan het idee van Groenewoud en De Keizer meewerken en zo keken zondagmiddag voor het eerst een groep mannelijke én vrouwelijke voetballiefhebbers naar de wedstrijd tussen Ajax en PSV. Die eindigde overigens in een 2-2 gelijkspel.

(bron: Frenk der Nederlanden, "Met elkaar mooie benen bekijken", in: Het Parool, 19 september 2011)




Meer nieuwsberichten:

- Dit najaar veilig uitgaan met Dress & Dance

- Ondanks regen een bruisende Pride-viering

- Spread the Love via 12 reusachtige harten in de straat

- Eerste flagshipstore van MR. Riegillio geopend

- Voormalig lunchroom Downtown is nu restaurant-bar INCA

- Boek over de roze geschiedenis van Amsterdam gepresenteerd









Reguliers.net © 2007/2020
Disclaimer/Cookies
Contact

.