Nieuws     Agenda     Foto's
                   


  



NIEUWS - 17 juli 2019

Toppers-restaurant is nu tijdelijk Poppers-bar

Het voormalige Toppers café-restaurant is nu tijdelijk weer open als een pop-upbar onder de naam Poppers.




De tijdelijke Poppers Pop-upbar aan de Reguliersdwarsstraat 49
(foto via Facebook - klik ter vergroting)



De pop-upbar werd afgelopen vrijdagavond geopend, maar voor de rest is er weinig concrete informatie beschikbaar.

De zaak zal in elk geval tot en met de komende Gay Pride op 2 en 3 augustus open zijn, maar op Facebook viel ook te lezen dat de bar zeven weken lang open zou blijven.

Over de initiatiefnemer, de doelgroep en de openingstijden is evenmin veel bekend. Vooralsnog lijkt het er op dat de Poppers-bar alleen van donderdag- t/m zaterdagavond open is.

Update: Inmiddels is via de Facebook Community van de Gaykrant duidelijk geworden dat de Poppers Bar zich op een gaypubliek wil richten, met o.a. gratis shotjes, sexy jongens in ondergoed en Top-40 en jaren '90- housemuziek van DJ ERIK.


Het Toppers café-restaurant werd afgelopen november geopend als opvolger van het dinnershow-restaurant BurlesQue. Voor de grote en fraai aangeklede horecaruimte wordt een nieuwe bestemming gezocht.






1 reactie(s)

Door DJ Jacuzzi Martijn Bosch op 17-07-2019 om 11:57 uur:

Verheffers moeten we blijven, verleiders moeten we worden! XD




Reageer:









Meer nieuwsberichten:

- 15 jaar geleden sloten de Kooistrazaken

- Fondsenwerving voor RITA Community Center in de straat

- Vier nieuwe eetzaken in de straat

- Nieuwe feestverlichting in het westelijk deel van de straat

- LHBT-Veiligheidsconferentie in bar Blend XL

- El Encanto Hairsalon bestaat 15 jaar





Reguliers.net © 2007/2020
Disclaimer/Cookies
Contact

.